Hakkımızda!

Hakkımızda

Hakkımızda, Merhaba ben Umut Ali ALARAŞ, 20 yaşımda Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okuyorum. Antalya da yaşıyorum aynı zamanda futbol hakemliğide yapıyorum.  Küçük yaşlarımdan beri bilgisayar başında çokça zaman geçirdim. Edindiğim bilgileri sizler ile paylaşmak istediğim için bu internet sitesini kurdum eskiden sahibi olduğum koalabey.com maddi yetersizlik, okul hayatım yüzünden ilgilenemediğim den kapatmak zorunda kalmıştım.

Nedir Bu Bilgimatinesi.com!

Bilgimatinesi.com Dünya genelinde kanıtlanmış detayları içinde barındıran ve güncel bilgiler ile sürekli yenilenen ansiklopedik bilgileri siz web kullanıcılarına sunmak için tasarlanmıştır.

Bilgimatinesi.com güncel bilgiler , sağlık  bilgileri, zamanı bilgiler, hayvanlar hakkında bilgiler, ünlü kişilerin biyografileri, hukuk bilgileri, ekonomi detayları, tatil yerleri ve daha birçok bilgiyi siz değerli web kullanıcılarına sunmaktadır. Bizi takip etmeye devam edin!

Bilgimatinesi.com ve diğer sayfalarında yer alan tüm bilgiler, resimler, dokümanlar, haritalar, videolar, makaleler ve diğer kaynaklar bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. Sitemizde yer edinen bu bilgiler, doğru, güncel ve tam olarak düşünülmemelidir. Hukuki yada tıbbi açıdan yada öteki uzmanlık gerektiren hizmetlerden biri tarafından verilen, danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.

NOT : Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri denetim etme yükümlülüğü yoktur. şu sebeple sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir halde paylaşılmış olduğunu ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri yada meslek birlikleri, sitemizin iletişim formundan bize ulaşabilirler.