Sihirli Zayıflatıcı 6 İçecek! Hangi İçecekler Zayıflatır?

Hangi İçecekler Zayıflatır?

Hangi İçecekler Zayıflatır?, Araştırdık Bulduk.  Göbeği yok eden 6 tane içecek varmış neymiş Bunlar görelim.  Her kadının hayali düz bir karın erkeklerini hissi hayali kastır ya da sadece  düz olmasıdır.  şimdi az sonra   sayacağımız  6 içecek bize çok faydalı olacaktır.  Tabii ki bu içecekleri içinde karnımız dümdüz olmayacak bunun yanında spor yapmamız gerekiyor Spordan sonra içecek içmeli miyiz ya da Spordan sonra ne içmeliyim sorusuna cevaplar getireceğiz.

 

1-  Siyah Çikolata; Eee tabi ki bu içecekte dikkatli olmamız gerekiyor. Yarım kap kadar soya sütü, 150-200 gram  kadar vanilyalı yoğurt, Bir kabın çeyreği kadar siyah çikolata ve bir kap ahududuyu  buzla  birlikte yaklaşık iki dakika kadar blenderdan geçirerek hazırlayabilirsiniz.

Yeşil Çay
Yeşil Çay

2- Yeşil Çay;  Doktorların çok önerdiği  kalp, kanser ve damar hastalıkları gibi hastalıklara faydalı olan bu çay bizim yağ oranımızı  azaltmamız da sağlayacaktır. Spordan önce bir bardak içmeniz önerilir.

 

3- Ananas Frappe;  İçine biraz atılan keten tohumu ve gerçek ananas suyu ile göbeğinizi rahatça eritebilirsiniz spordan önce biraz içmeniz sizin için faydalı olacaktır.

 

4-  Buzlu Nane Çayı; Bu muhteşem çay midemiz deki yağların sindirilmesini sağlar. Soğuk olması yaz aylarında tercih edilmesi arttırır. Hadi serinleyin.

 

5- Karpuz Suyu; Bildiğimiz gibi  karpuz çok şekerli ve kalorisi oldukça yüksek bir meyvedir. Ama her ne kadar böyle olsa da bize çok az kilo aldırır, aldırmaz diyebiliriz.  Karpuzun suyunu sıkarak veya suyunu elde ederek zayıflayabilirsiniz.

Karpuz suyu
Karpuz suyu

6- Soda;  Marketlerde bulunan maden suyu yani sodalar bizim zayıflamamızı sağlar. Bakınız sade soda meyveli olanlar hariç meyveli olanlar içine şeker oranı yüksek olduğu için bizi zayıflatmak yerine tam tersi  kilo aldırabilir.

 

Sadece içecek ile zayıflanmaz.  Yanında spor yapmanız, yürüyüş yapmanız, koşu yapmadınız hiç olmadı günde 10 dakika kadar egzersiz yapmanız gerekmektedir. Şimdi size örnek bir egzersiz programı atacağım bu video izleyerek yapabilir ve Gayette zayıflayabilirsiniz.

Video;

 

Ekstra olarak dan size küçük bilgiler vermek istiyorum. Sakız çiğnemek midemizin sindirim sistemini oldukça arttırır. Bu sayede ağır yağlı yemeklerde yemek yedikten sonra  ya da  günlük hayatımızda sakız çiğneyebiliriz. Sakız çiğnemek zayıflatır.  Ayrıca zayıflatıcı haplar, zayıflatıcı ilaçlar, zayıflatıcı kremler sakın ha sakın kullanmayınız. Çünkü bu tür ilaçlar sağlığımıza tamamen zarar vermekte. Hatta bütçemize bile zarar verebilir. Bunlar yerine doğal olan yukarıdaki içecekler gibi sakız çiğnemek gibi spor yapmak gibi daha maliyetsiz ve daha sağlıklı şekilde zayıflayabilirsiniz.

 

Daha çok bilgiye daha doğru bilgiye ulaşmak için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Twitter Nasıl Hesap Onaylatırım? başlıklı makalemizde Twitter hesap nasıl onay alır, Twitter Nasıl Hesap Onaylatırım ve Twitter Nasıl Hesap Onaylatma hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Sihirli Zayıflatıcı 6 İçecek! Hangi İçecekler Zayıflatır?

  1. Sakız çiğneyince acıkmakta var 🙂 ama çene için güzel egzersiz yeşil çayın daim kullanıcısı olarak size katılıyorum yağ yaktırmada on numara, teşekkürler faydalı makaleniz için takipte kalacağım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir