Kyk İnternet İki Cihaz Bağlama!

Kyk İnternetinde Birden Çok Cihaz Bağlayabilirim?

Kyk İnternet, Connectify me Programı ile nasıl KYK internetinden birden fazla cihaz bağlanacağını öğreneceğiz.

kyk
kykKYK internetinde birden fazla cihaz bağlanması yasal olmayabilir şu an bizim yapacağımız işlem bir kullanıcı üzerinden iki ve daha fazla cihaz bağlayabilmemize yarar ve biz söylemedikçe kimse bizi yakalayamaz.

Çözüm programı: Connectify me

 


Öncelikle Connectify me programını bilgisayarımıza kuruyoruz Daha sonra KYK Wifi niye bağlanıyoruz kullanıcı adı şifremizi girdikten sonra internet  erişimini sağladıktan sonra programımızı açıyoruz. Internet to Share’den KYK wifi’yi seçiyoruz.Aşağıdaki Network Access’a dokunmuyoruz.  Hotspot name ise  bilgisayardaki oluşturulacak ağımızın ve wifi olarak görünecek ağımızın adını yazıyoruz. ( Kimsenin tahmin edemeyeceği bir şey yapmalıyız ki kimse bizi fark edemezsin.) Password Ise paylaştığımız ağının şifresi olarak gireceğimiz kısımdır.
Az sonra vereceğim bağlantıdan Programı indirip  kurabilirsiniz.Programımız dan gerekli ayarları yapıp sanki bir moden varmış gibi internet paylaşabilir istediğimiz kadar cihaz bağlayıp internete erişimini sağlayabiliriz. Ayrıca bu bir hata değil ve çözümü yoktur istediğimiz gibi interneti kullanabiliriz. Fakat İnternet biraz yavaş olabilir.

Programın orijinal indirme bağlantısı: İNDİR

Bir önceki yazımız olan Sigara'nın Zararları ve Faydaları! başlıklı makalemizde Adolft Hitler, Sigara ve Sigara'nın Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir